عروس های دریایی معلق

 

http://www.memarinews.com/Image/News/Medusae%20Pendant%20Lamps%2001.jpg

 

تصاویری که میبینید،طرح های بسیار زیبایی از لوستر های غیر عادی هستند که به شکل عروس دریایی بوده و توسط طراحان خلاقی در تگزاس آمریکا طراحی شده اند.

این لوستر ها و محیط داخلی محیط اطراف آن،حسی شبیه به دنیای زیر آب القا می کنند.این لامپ ها "عروس های دریایی معلق" نامیده می شوند.

پس اگر به اقیانوس علاقه مند هستید،از آن لذت ببرید.

 

http://www.memarinews.com/Image/News/Medusae%20Pendant%20Lamps%2002.jpg

 

http://www.memarinews.com/Image/News/Medusae%20Pendant%20Lamps%2003.jpg

 

http://www.memarinews.com/Image/News/Medusae%20Pendant%20Lamps%2005.jpg

http://www.memarinews.com/Image/News/Medusae%20Pendant%20Lamps%2006.jpg

 

 

/ 2 نظر / 42 بازدید
دختر آبی

سلام نسیم جان خیلی جالب بودن همیشه به خلاقیت بعضی ها غبطه می خورم! نسیم راستش من از کار کردن تو شرکت های خصوصی خسته شدم فکر می کنی برای یه کار میلیونی چقدر به تو می دن ؟ خیلی خیلی دوست دارم برای خودم کار کنم آگهی اینترنتی دادم یه وبلاگ هم درست کردم که آپش می کنم مرتب و یه فکس هم طراحی کردم که به شرکت های مختلف می فرستم اما هنوز نتیجه ای نگرفتم که هیچ دلسرد هم شدم نمی دونم نظر تو چیه ؟ برای اینکه برای خودم کار کنم از کجا باید شروع کنم نمونه کار چاپی هم دارم اصلا همون شرکتی که میرفتم هنوز باهاشون رابطه دارم اما اونا مشتری هاشون می شینن پای طراحی و کلا نمی تونم از اونا کار خونه بگیرم نمی دونم تو هم تو این حیطه کار می کنی می خواستم نظر تو رو هم بدونم وگرنه واقعا اعصاب کار کردن تو یه شرکت دیگه رو ندارم!

نیاز

سلام دوست عزیز ... من طراح و گرافیست هستم و مدیر مسئول کانون تبلیغاتی سیب سرخ اگر مایل به تبادل لینک هستین پیغام بگذارید .... با تشکر